DPV CELLPUR matrace NAOS 5 195x85

Kód: 02417 Novinka Novinka Doprava zdarma Doprava zdarma Nej TIP Nej TIP
Žádné hodnocení.
D.P.V. Výrobce: D.P.V.
Skladem u dodavatele (dodání 7-10 prac. dní)
Zlevněno z 15.160 Kč
nyní jen 14.704 Kč
Varianty DPV CELLPUR matrace NAOS 5 195x85
DPV CELLPUR matrace NAOS 5 195x85

Sedmi zónové matracové jádro, které se díky své výrazné povrchové profilaci dokáže přizpůsobit individuálnímu tvaru těla, ale současně umí výborně ventilovat. Ve spojení s vlastnostmi CELLPURU Hard 5245 a viscoelastické pěny s úpravou Řešeto (vertikální perforace), tak vytváří systém vyváženého komfortu a hygieny lůžka. Vrchní volně ložená roznášecí vrstva z viscoelastické pěny umožňuje rozložení matrace, tím je možné jádro vyvětrat. Systém matrace nabízí možnost otáčení základního jádra, čímž dosáhneme vyšší životnosti celé matrace. Matrace je vhodná pro všechny typy lamelových roštů včetně elektrického.

Celková výška matrace v potahu je cca 20 cm.

Nabízíme 2 varianty tuhosti:

verze HARD (tmavější zelená) - dvojí tvrdost matrace 2 (světlá strana) a 4 (tmavá strana)

verze SOFT (světlejší zelená) -  dvojí tvrdost matrace 2 (světlá strana) a 3 (tmavá strana)

 

   

         

 

TECHNOLOGIE     Zdravotní matrace proděravěná technologií ŘEŠETO je maximálně prodyšná, splňuje nejnáročnější požadavky na hygienu a prodlužuje její životnost. Díky prodyšné zdravotní matraci ŘEŠETO dochází k eliminaci vlhkosti a prostředí na lůžku je dokonale hygienické. Kolekce zdravotních matrací ŘEŠETO je vyrobena z kvalitních antibakteriálních pěn. Antibakteriální pěna dokáže eliminovat výskyt bakterií a má vynikající odolnost proti vzniku plísní. Tato antibakteriální pěna je certifikována firmou SANITIZED® Švýcarsko s hodnocením excelentní. Díky dokonalé kombinaci antibakteriální pěny a důmyslného propracování se zónovou perforací jsme pro zdravotní matrace ŘEŠETO získali certifikát od Fakultní nemocnice Brno.

Potah TENCEL - základem je přírodní surovina - TENCEL je získáván ze surového dřeva a je 100% biologicky zpracovatelný. TENCEL je jemný jako hedvábí, silný jako polyester, chladivý jako len, teplý jako vlna a prodyšný jako bavlna. Zcela přirozeně nabírá přebytečnou vlhkost a zase ji rychle předává do ovzduší. Nanotechnologie TENCELu podporuje tuto přirozenou vlastnost vlákna - tímto je zaručeno optimální spánkové klima.

 

 

Specifikace
Podle výrobce D.P.V.
Podle nosnosti do 130 kg
Podle rozměru 195x85 cm
Podle tvrdosti dvojí tvrdost
Podle výšky matrace 20 cm
Podle délky záruky 5 let
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.