matrace Materasso Swiss Magic 200x130, Lavender rozměr 200x130

Kód: 00540-8
Žádné hodnocení.
Dodavatel: Materasso
Kategorie: Matrace v akci
Dostupnost 5 - 7 dní
13.570 Kč
Doba dodání: 5 - 7 Dnů
 
Koupit na splátky
Zpět k hlavnímu výrobku matrace Materasso Swiss Magic 200x130
Další varianty zboží: matrace Materasso Swiss Magic 200x130
matrace Materasso Swiss Magic 200x130, Lavender rozměr 200x130

Trendová matrace SWISS MAGIC

Velmi solidní výška matrace zaručuje vyšší komfort, při zachování dokonalé podpory těla, čemuž napomáhá i speciální profilace jádra matrace. Použitý materiál – značková pěna AVENTO2 je po PUR-pěnách a HR-pěnách novou generací pěn, vyznačujících se dynamickými a elastickými vlastnostmi, přičemž si zachovává svou extrémní stabilitu a konzistenci. Tento materiál lépe odolává negativnímu vlivu vlhkosti, tepla a vysokého tlaku což zaručuje dlouhodobě neměnné vlastnosti matrace. Odzipsovatelný pratelný potah LAVENDER je ošetřen výtažky z levandule a příjemně dotváří komfort odpočinku. Doporučené uložení na lamelový i polohovatelný rošt.
 
potah LAVENDER prošitý s PES vláknem – gramáž 300 g/m2;
pěna AventO2 – antidekubitní průřez (proti proležení)
FYZIOSYSTÉM – 7 zón tuhosti
 

 

 

Záruka

10 let

Doporučený rošt

lamelový

Míra tvrdosti

Středně tuhá  3/5

Nosnost

Do 130 kg

Výška matrace

20 cm

Snímatelné potahy
 
Zdravý člověk vypotí v průběhu noci během spánku cca 7dcl tekutiny, která projde z velké části do matrace. Proto musí být matrace dostatečně průdušná a musí být schopna tuto vlhkost absorbovat a později odvětrat. Tím poskytuje uživateli dokonalý pocit sucha, pohodlí a komfortu během celé noci.
 
Z tohoto důvodu je potřeba, aby potah matrace splňoval nejpřísnější hygienická kritéria. Musí být z kvalitních a snadno udržovatelných materiálů, které poskytují ochranu proti plísním a bakteriím, nestávají se živnou půdou pro roztoče a zabraňují tvorbě nepříjemného zápachu. A protože se lůžkovin dotýkáme většinou holým tělem, měly by být potahové látky příjemné i na dotek.
 
Běžným standardem se v poslední době staly potahy na zip, které je možno z jádra matrace sejmout a vyprat. Tím dosáhneme okamžité hygieny bez použití speciálních čistících postupů. Potah s možností praní je ideální volbou pro zákazníky se zvýšenými nároky na čistotu a především pro alergiky.
 

LAVENDER

LAVENDER je látka napuštěná výtažkem z levandule, který účinně odpuzuje hmyz (včetně molů).
Při spánku na matraci opatřené tímto potahem procházíte aromaterapií s mnoha pozitivními vlivy na vaše tělo i duši. Jsou známy příznivé účinky levandule při bolestech hlavy, migrénách, nervovém vypětí a dokonce při nespavosti. To vše umocňuje celkové uvolnění a relaxaci. látka je pratelná do 60 C.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.