AKCE & NOVINKY

 

 
 
 

 

 

 

Heureka
Anketa
Se kterým typem matrací máte zkušenost?
14 % (31)
6 % (13)
41 % (88)
14 % (30)
16 % (34)
8 % (18)

Celkem hlasovalo: 214

Blanář Čalouněná postel JERSEY 180x200 s úložným prostorem

Kód: 02871 Akce Akce Doprava zdarma Doprava zdarma Nej TIP Nej TIP
Žádné hodnocení.
Blanář Nábytek Výrobce: Blanář Nábytek
Produkt již není v prodeji

Blanář Čalouněná postel JERSEY 180x200 s úložným prostorem

Moderní koženkové dvoulůžko

Základem lůžka JERSEY je kvalitní 28 lamelový rošt s mechanickým polohováním hlavy s nastavením tuhosti lamel a s popruhem proti přetížení. Můžete si vybrat ze 3 typů matrací: NELLY, NELLY PLUS a IVANA PLUS.

Přístup do odvětrávaného úložného prostoru pomocí plynových pístů.
V ceně je oboustranná a pratelná denní deka.

Výška lehací plochy: 53 cm (s matrací Nelly) a 60 cm (s matarcemi NElly Plus a Ivana Plus)

Doporučená nosnost: 110kg (Nelly, Nelly Plus) a 130 kg (Ivana Plus)

Plocha lůžka: 180x200 cm

Celkové rozměry (š/d/v) v cm:  188/213/106

Barva: Carola Duo 2a / Bronco Grey

Dostupnost: cca 3-4 týdny

Popis matrací:

matrace NELLY - matrace z kvalitních pěn, která je vyrobena bez použití lepidel. Jádro je složeno z desek z polyuretanových pěn o nižší [žlutá pěna] a vyšší [růžová pěna] tuhosti, což umožňuje výběr měkčí a tvrdší strany matrace. Výška matrace v potahu je cca       15 cm. Nosnost je 110 kg.


matrace NELLY PLUS - Matrace z kvalitních pěn, která je díky speciálnímu zámkovému systému vyrobena bez použití lepidel. Jádro je složeno z desek z polyuretanových pěn o nižší (žlutá pěna) a vyšší (růžová pěna) tuhosti, což umožňuje výběr měkčí a tvrdší strany matrace. Komfort lehací plochy u měkčí strany je zvýšen tvarovým prořezem, který zajišťuje lepší a velmi dobrou podporu snímatelným, oboustranně prošitým odvětrávání povrchu. Velká výška matracového jádra zajišťuje zvýšený lehací komfort těla uživatele. Výška matrace v potahu je cca 21 cm. Matrace je opatřena snímatelným a pratelným potahem. Nosnost matrace: 110 kg.

matrace IVANA PLUS - Konstrukce se speciálně strukturovaným povrchem v oblasti ramen, beder a pánve garantuje vynikající přizpůsobení tělu a optimální proudění vzduchu, a tím zabezpečuje ideální spánkové klima. Jádro je vyrobeno z velmi elastické PUR pěny o vysoké objemové hmotnosti a s částečným podílem přírodního oleje. Velká výška matracového jádra v kombinaci s velmi nízkým (změkčeným) odporem pěny zajišťuje vysoký lehací komfort a velmi dobrou podporu těla uživatele. Celková výška matrace v potahu je cca 21 cm. Matrace je opatřena snímatelným, oboustranně prošitým a pratelným potahem. Nosnost matrace: 130 kg.

Specifikace
Úložný prostor Ano
Podle výrobce Blanář
Podle rozměru 200x180 cm
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.