matrace Materasso Biogreen T3 200x160

Kód: 00593 Doprava zdarma Doprava zdarma Nej TIP Nej TIP
Žádné hodnocení.
Materasso Výrobce: Materasso
Produkt již není v prodeji
matrace Materasso Biogreen T3 200x160

 

Matrace z přírodní pěny BIOGREEN.

Pěna BIOGREEN je vyrobená z přírodních materiálů, suroviny vyráběny standardně z ropy jsou v tomto případě nahrazeny ricinovým olejem. Navíc je pěna napuštěna výtažkem z Aloe Vera, který likviduje roztoče a bakterie a dodává matraci specifickou vůni, která vyprchá během krátké doby.

FYZIOSYSTÉM – 7 zón 

Matrace Materasso BIOGREEN T3 má snímatelný potah Lyocell. Potah je prošitý s PES vláknem – gramáž 300 g/m2; v boku všitá 3D textílie.
 

 

tvrdost T3

Záruka

3 roky

Doporučený rošt

Lamelový,pevný

Míra tvrdosti

Měkká

2/5

Nosnost

Do 110 kg

Výška matrace

20 cm

Snímatelné potahy
 
Zdravý člověk vypotí v průběhu noci během spánku cca 7dcl tekutiny, která projde z velké části do matrace. Proto musí být matrace dostatečně průdušná a musí být schopna tuto vlhkost absorbovat a později odvětrat. Tím poskytuje uživateli dokonalý pocit sucha, pohodlí a komfortu během celé noci.
 
Z tohoto důvodu je potřeba, aby potah matrace splňoval nejpřísnější hygienická kritéria. Musí být z kvalitních a snadno udržovatelných materiálů, které poskytují ochranu proti plísním a bakteriím, nestávají se živnou půdou pro roztoče a zabraňují tvorbě nepříjemného zápachu. A protože se lůžkovin dotýkáme většinou holým tělem, měly by být potahové látky příjemné i na dotek.
 
Běžným standardem se v poslední době staly potahy na zip, které je možno z jádra matrace sejmout a vyprat. Tím dosáhneme okamžité hygieny bez použití speciálních čistících postupů. Potah s možností praní je ideální volbou pro zákazníky se zvýšenými nároky na čistotu a především pro alergiky.
 

BIOGREEN – na této pěně se ukazuje, že spojení nejmodernějších technologií a obnovitelných přírodních zdrojů, je možné i v oblasti výroby matrací. Toto spojení nejen šetří náš ekosystém, ale zároveň přináší i kus přírody do našich ložnic. Suroviny vyráběné z ropy jsou v této pěně nahrazeny přírodním materiálem – ricinovým olejem, který je už léta využíván ve farmacii. Rostliny z nichž se vyrábí, přijímají během svého růstu energii ze země a slunce, která se pak prostřednictvím oleje, dostává i do našich matrací. Pěna BIOGREEN je napuštěna výtažkem z ALOE VERA, který přirozeně zvyšuje hygienu matrace tím, že likviduje roztoče a bakterie. Zároveň dodává matraci charakteristické aroma, které během krátké doby odvětrá.

Specifikace
Podle výrobce Materasso
Podle nosnosti do 110 kg
Podle rozměru 200x160 cm
Podle tvrdosti 2
Podle výšky matrace 20 cm
Podle délky záruky 3 roky
Akce 1+1 ZDARMA Ne
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.