DPV matrace ŘEŠETO KOMBI Duo 200x180, Der Stoff

Kód: 02242-5
Žádné hodnocení.
D.P.V. Výrobce: D.P.V.
Skladem u dodavatele (dodání 7-10 prac. dní)
20.990 Kč
Doba dodání: 7 - 10 Dnů
 
Koupit na splátky
Zpět k hlavnímu výrobku DPV matrace ŘEŠETO KOMBI Duo 200x180
Další varianty zboží: DPV matrace ŘEŠETO KOMBI Duo 200x180
DPV matrace ŘEŠETO KOMBI Duo 200x180, ActiPRO DPV matrace ŘEŠETO KOMBI Duo 200x180, ActiPRO Kód: 02242-2  
20.990 Kč
DPV matrace ŘEŠETO KOMBI Duo 200x180, Intense DPV matrace ŘEŠETO KOMBI Duo 200x180, Intense Kód: 02242-3  
20.990 Kč
DPV matrace ŘEŠETO KOMBI Duo 200x180, Der Stoff
Luxusní 7-zónová zdravotní matrace
 
 
Luxusní 7-zónová zdravotní matrace je vyrobená z antibakteriálních certifikovaných pěn (Soft/hard) a dvou různě tuhých Visco pěn. Konstrukce této matrace nabízí volbu tužší a měkčí strany. Antibakteriální pěny dokáží eliminovat výskyt roztočů a mají vynikající odolnost proti vzniku plísní a hub. 7-zónová konstrukce matrace v kombinaci s Visco pěnou vytváří vynikající podmínky pro správné držení páteře.
 

          

           

 
 
TECHNOLOGIE     Zdravotní matrace proděravěná technologií ŘEŠETO je maximálně prodyšná, splňuje nejnáročnější požadavky na hygienu a prodlužuje její životnost. Díky prodyšné zdravotní matraci ŘEŠETO dochází k eliminaci vlhkosti a prostředí na lůžku je dokonale hygienické. Kolekce zdravotních matrací ŘEŠETO je vyrobena z kvalitních antibakteriálních pěn. Antibakteriální pěna dokáže eliminovat výskyt bakterií a má vynikající odolnost proti vzniku plísní. Tato antibakteriální pěna je certifikována firmou SANITIZED® Švýcarsko s hodnocením excelentní. Díky dokonalé kombinaci antibakteriální pěny a důmyslného propracování se zónovou perforací jsme pro zdravotní matrace ŘEŠETO získali certifikát od Fakultní nemocnice Brno.
 
Potah ATLANTIS - kombinuje základní čistotu a svěžest spolu s neposkvrněnou bílou. Atlantis® je pratelný při vysokých teplotách, aby si svoji čistotu a svěžest mohl uchovat po několik let. Atlantis® látka je vyrobena ze 100% polyesteru. Polyesterové tkaniny se velmi snadno udržují čisté (např. oproti bavlně) a  jsou méně náchylné na  rozmnožování bakterií a  navíc jsou na  dotek velice jemné.
Látka s úpravou Frix obsahuje mikrokapsle, které neutralizují nepříjemný odér, zatím co Vy spíte. Tak si matrace v potahu Frix zanechává svěží a příjemnou vůni. Frix pouze nezneutralizují zápach, mikrokapsle také rozpráší vůni mentholu.
 
Popis ostatních potahů (ActiPRO, Intense, Dry Fast Argentum, Der Stoff a Organic Cotton) naleznete na hlavní stránce našeho eshopu v liště "Rádce při výběru "NEJ" matrace a postele".
 

 

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.