DPV matrace ŘEŠETO BLOK Soft, Atlantis (rozměr 200x90)

Kód: 02255-1
rozměr 200x90

Žádné hodnocení.
D.P.V. Výrobce: D.P.V.
Skladem u dodavatele (dodání 7-10 prac. dní)
5.349 Kč
Doba dodání: 7 - 10 Dnů
 
Koupit na splátky
Zpět k hlavnímu výrobku DPV matrace ŘEŠETO BLOK Soft
Další varianty zboží: DPV matrace ŘEŠETO BLOK Soft
DPV matrace ŘEŠETO BLOK Soft, Atlantis (rozměr 200x90)
Luxusní 7-zónová zdravotní matrace
 
 
Luxusní 7-zónová zdravotní matrace
Antibakteriální certifikovaná pěna
Speciální úprava proti bakteriím, houbám aplísním
Úprava technologií Řešeto (prokazatelná funkce)
Dokonalá ventilace
VISCOelastická pěna
TUHOST - 2 (středně tvrdá)
Výška cca 17cm
Luxusní pratelný potah Atlantis a úpravou Frix
Dělitelný potah (pro lepší manipulaci s potahem)
Matrace vhodná na pevný a polohovatelný lamelový rošt
Nelepený systém matrace - vyšší životnost
 
       
 
        
 
 
TECHNOLOGIE     Zdravotní matrace proděravěná technologií ŘEŠETO je maximálně prodyšná, splňuje nejnáročnější požadavky na hygienu a prodlužuje její životnost. Díky prodyšné zdravotní matraci ŘEŠETO dochází k eliminaci vlhkosti a prostředí na lůžku je dokonale hygienické. Kolekce zdravotních matrací ŘEŠETO je vyrobena z kvalitních antibakteriálních pěn. Antibakteriální pěna dokáže eliminovat výskyt bakterií a má vynikající odolnost proti vzniku plísní. Tato antibakteriální pěna je certifikována firmou SANITIZED® Švýcarsko s hodnocením excelentní. Díky dokonalé kombinaci antibakteriální pěny a důmyslného propracování se zónovou perforací jsme pro zdravotní matrace ŘEŠETO získali certifikát od Fakultní nemocnice Brno.
 
Potah ATLANTIS - kombinuje základní čistotu a svěžest spolu s neposkvrněnou bílou. Atlantis® je pratelný při vysokých teplotách, aby si svoji čistotu a svěžest mohl uchovat po několik let. Atlantis® látka je vyrobena ze 100% polyesteru. Polyesterové tkaniny se velmi snadno udržují čisté (např. oproti bavlně) a  jsou méně náchylné na  rozmnožování bakterií a  navíc jsou na  dotek velice jemné.
Látka s úpravou Frix obsahuje mikrokapsle, které neutralizují nepříjemný odér, zatím co Vy spíte. Tak si matrace v potahu Frix zanechává svěží a příjemnou vůni. Frix pouze nezneutralizují zápach, mikrokapsle také rozpráší vůni mentholu.
 
Popis ostatních potahů (ActiPRO, Intense, Dry Fast Argentum, Der Stoff a Organic Cotton) naleznete na hlavní stránce našeho eshopu v liště "Rádce při výběru "NEJ" matrace a postele".

 

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.