AKCE & NOVINKY

 

 
 
 

 

 

 

Heureka
Anketa
Se kterým typem matrací máte zkušenost?
14 % (31)
6 % (13)
41 % (88)
14 % (30)
16 % (34)
10 % (21)

Celkem hlasovalo: 217

matrace Materasso Swiss Magic 200x170

Kód: 00549 Akce Akce Doprava zdarma Doprava zdarma
Žádné hodnocení.
Materasso Výrobce: Materasso
Produkt již není v prodeji
matrace Materasso Swiss Magic 200x170

Trendová matrace SWISS MAGIC

Velmi solidní výška matrace zaručuje vyšší komfort, při zachování dokonalé podpory těla, čemuž napomáhá i speciální profilace jádra matrace. Použitý materiál – značková pěna AVENTO2 je po PUR-pěnách a HR-pěnách novou generací pěn, vyznačujících se dynamickými a elastickými vlastnostmi, přičemž si zachovává svou extrémní stabilitu a konzistenci. Tento materiál lépe odolává negativnímu vlivu vlhkosti, tepla a vysokého tlaku což zaručuje dlouhodobě neměnné vlastnosti matrace. Odzipsovatelný pratelný potah LAVENDER je ošetřen výtažky z levandule a příjemně dotváří komfort odpočinku. Doporučené uložení na lamelový i polohovatelný rošt.
 
potah LAVENDER prošitý s PES vláknem – gramáž 300 g/m2;
pěna AventO2 – antidekubitní průřez (proti proležení)
FYZIOSYSTÉM – 7 zón tuhosti
 

 

 

Záruka

10 let

Doporučený rošt

lamelový

Míra tvrdosti

Středně tuhá  3/5

Nosnost

Do 130 kg

Výška matrace

20 cm

Snímatelné potahy
 
Zdravý člověk vypotí v průběhu noci během spánku cca 7dcl tekutiny, která projde z velké části do matrace. Proto musí být matrace dostatečně průdušná a musí být schopna tuto vlhkost absorbovat a později odvětrat. Tím poskytuje uživateli dokonalý pocit sucha, pohodlí a komfortu během celé noci.
 
Z tohoto důvodu je potřeba, aby potah matrace splňoval nejpřísnější hygienická kritéria. Musí být z kvalitních a snadno udržovatelných materiálů, které poskytují ochranu proti plísním a bakteriím, nestávají se živnou půdou pro roztoče a zabraňují tvorbě nepříjemného zápachu. A protože se lůžkovin dotýkáme většinou holým tělem, měly by být potahové látky příjemné i na dotek.
 
Běžným standardem se v poslední době staly potahy na zip, které je možno z jádra matrace sejmout a vyprat. Tím dosáhneme okamžité hygieny bez použití speciálních čistících postupů. Potah s možností praní je ideální volbou pro zákazníky se zvýšenými nároky na čistotu a především pro alergiky.
 

LAVENDER

LAVENDER je látka napuštěná výtažkem z levandule, který účinně odpuzuje hmyz (včetně molů).
Při spánku na matraci opatřené tímto potahem procházíte aromaterapií s mnoha pozitivními vlivy na vaše tělo i duši. Jsou známy příznivé účinky levandule při bolestech hlavy, migrénách, nervovém vypětí a dokonce při nespavosti. To vše umocňuje celkové uvolnění a relaxaci. látka je pratelná do 60 C.

Specifikace
Podle výrobce Materasso
Podle nosnosti do 130 kg
Podle rozměru 200x170 cm
Podle tvrdosti 2
Podle výšky matrace 20 cm
Podle délky záruky 10 let
Akce 1+1 ZDARMA Ne
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.