matrace Purtex MONNA PERFO 200x160

Kód: 03146 Novinka Novinka Doprava zdarma Doprava zdarma
Žádné hodnocení.
Dodavatel: Purtex
Produkt již není v prodeji

matrace Purtex MONNA PERFO 200x160

PĚNOVÁ MATRACE

Luxusní matrace ze tří druhů vysoce kvalitních pěn. Mezi přednosti patří vysoký komfort a vzdušnost díky perforovaným deskám z kvalitních pěn. Ložnou plochu tvoří perforovaná paměťová pěna VISCOFOAM®, nosnou část jádra tvoří deska z vysoce prodyšné a pružné pěny. Spodní část matrace zpevní perforovaná deska z vybrané studené pěny COOLFLEX® o vysoké objemové hmotnosti. výška jádra 21 cm

 

Specifikace:

Záruka na jádro: 10 let
Počet zón: 7 anatomických zón 
Materiál: studená pěna Coolflex, paměťová pěna Viscofoam
Doporučená nosnost: 150 kg 
Výška jádra:  21 cm  
Zdravotní matrace 
Tvrdost: tvrdá                                                                               

Potahy:

potah Celina - Základní verze tkané látky příjemné na dotek vyznačující se vysokou pevností. NEPROŠITÝ, nesnímatelný.

potah Snow - Kvalitní pletená látka příjemná na dotek je zárukou vysoké hygieny lůžka a zdravého odpočinku. SNÍMATELNÝ - PRATELNÝ NA 60°C - PROŠITÝ ANTIALERGICKÝM PES ROUNEM 100g.

potah Kristallblau - Látka Kristallblau je zhotovená z elastického jemného materiálu. Vlastnosti této látky zaručují dostatečnou hygienu a jsou optimální pro využití k výrobě matrací. Materiál je antibakteriální a je vhodný i pro lůžka alergiků. SNÍMATELNÝ - PRATELNÝ NA 60°C - PROŠITÝ ANTIALERGICKÝM PES ROUNEM 200g.

potah Tencel - Luxusní pletená látka, která absorbuje a odvádí vlhkost, rychle odvětrává, čímž zajišťuje vysokou hygienu matrace. Obsahuje přírodní produkt Lyocell - viskózové vlákno, které je získávané z celulózy, tzv. dřevní hmoty. Materiál je antibakteriální a je vhodný i pro lůžka alergiků. Opatřeno úpravou Sanitized – ochrana proti plísním a bakteriím. SNÍMATELNÝ – PRATELNÝ NA 60°C – PROŠITÝ ANTIALERGICKÝM PES ROUNEM 200g.

potah GreenFirst - Luxusni pletená látka s bioaktivní úpravou na bázi přírodních rostlinných esencí (citron, levandule a eukalyptus) – 100% přírodní ochrana proti roztočům. Vhodné pro alergiky. SNÍMATELNÝ - PRATELNÝ NA 60°C - PROŠITÝ ANTIALERGICKÝM PES ROUNEM 200g.

 

 

 

Specifikace
Podle výrobce Purtex
Podle nosnosti do 150 kg
Podle rozměru 200x160 cm
Podle tvrdosti 4
Podle výšky matrace 21 cm
Podle délky záruky 10 let
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.